příklady cen a aktuálních slev

Naším cílem je Vaše spokojenost – tedy poskytnout Vám kvalitní ošetření v příjemném prostředí. Naše ceny jsou podobné jako na jiných veterinárních klinikách v Praze s podobnou úrovní  – tedy příjemné prostředí, profesionální neustále se vzdělávající personál, kvalitní vybavení, naše vzdělání a znalosti, individuální a profesionální přístup. Ceny jsou smluvní a jsou včetně zákonné 21% DPH.

Na požádání Vám uděláme kalkulaci úkonu. Před operačním zákrokem budete seznámeni s finančním rozpočtem. Také při složité diagnostice budete seznámeni s finančními aspekty. Po zaplacení obdržíte daňový doklad s rozpisem jednotlivých položek. Platný ceník je k nahlédnutí v čekárně kliniky. Ceny se od roku 2010 nezměnily.

Cena operace je bez léků, bez spotřebního materiálu, bez kontrol, bez vytažení stehů.

NOVĚ TESTY U NÁS Z KRVE / KREVNÍHO SÉRA, výsledek do 10 minut

 

Stříhání, koupání a trimování psů

Stříhání psů zahrnuje vykoupání, vysušení, úpravu srsti včetně stříhání drápků. V našem salonu stříháme s radostí, pejsky nestresujeme, nevyvazujeme. Pokud je pejsek neklidný nebo nesnese ošetření některých partií, vždy necháme další postup po dohodě s majitelem. Agresivní či nezvladatelné psy stříháme jen za asistence majitele, s příplatkem až 100% anebo v anestézii pod dohledem veterinární lékařky.

Trimování psů je další službou, kterou nedělají všechny salóny. Trimování psů se provádí u všech drsnosrstých plemen a plemen, jejichž kvalita srsti závisí právě na této specifické úpravě. Jde o vytrhávání staré srsti a zvlněné krycí srsti. Tato úprava se provádí pomocí trimovacích nožů a je časově mnohem náročnější než stříhání. A samozřejmě i pro samotného pejska. Proto pokud přijde pejsek na kompletní trimování, v průběhu úpravy děláme pauzy. Pejsek má tak možnost se protáhnout a ulevit si od dlouhodobého stání. Pravidelným trimováním se srst nejen zkvalitní, ale každá další taková úprava je méně náročná.

Koupání psů můžete využít jako samostatnou službu bez nutnosti dalších úprav. Koupání psů je vhodné zejména pro ty, kteří mají omezené možnosti ve vlastních podmínkách a nebo si chtějí ušetřit starosti, když se jim pejsek oklepává v celém bytě. Vykoupání psa se pak stává úklidem koupelny, v horším případě úklid celého bytu. Pejska také vysušíme a provedeme krátkou úpravu vyčesáním k prokrvení pokožky.

Agresivita až 100% příplatek

Odblešení, vytahování klíšťat, desinfekce – dle ceníku ordinace

Ceny jsou včetně DPH 21%.