VETERINÁRNÍ KLINIKA ABC, CHOVATELSKÉ POTŘEBY,PSÍ A KOČIČÍ SALÓN

otevírací doba: Veterinární klinika, obchod s chovatelskými potřebami – v ordinačních hodinách. Salón – stříhání, koupání, trimování – na objednání. Využívejte možnosti objednání, nebudete čekat. Objednaní a akutní pacienti mají přednost. Pořadí pacientů určuje veterinární lékař. Děkujeme, že respektujete, že při akutním ošetřování urgentního neodkladného pacienta čekáte déle.

Ordinační a otevírací doba

Rozpis na měsíc srpen, prosinec 2022.změny: ordinujeme do 21.12.
pondělí 9:00-13:00
úterý 15:00-19:00
středa 9:00-13:00
čtvrtek 15:00-19:00
pátek 9:00-13:00
víkend: zavřeno
Změna ordinačních hodin z důvodu péče o pacienty mimo ordinaci vyhrazena.

Upozornění:
V ordinačních hodinách probíhají operace a máme výjezdy k pacientům, proto se objednávejte, ať nečekáte.
MVDr. Kateřina Tandlerová ordinuje nebo operuje denně, je nutné se k ní objednávat.
Stříhání, trimování, salón - na objednání.
Prodej chovatelských potřeb a výdej léků - v ordinačních hodinách.
Objednávejte se telefonicky.
Objednaní pacienti, úrazy, akutní stavy mají vždy přednost. Děkujeme, že to respektujete.Objednávejte se telefonicky, najdeme pro Vás vhodný termín.

Jak k nám? Koněvova 210 – rozsáhlá nízká budova oranžové barvy, u světelné křižovatky, u tramvajových zastávek, naproti poliklinice. V domě je Masna, Kooperativa, my jsme za rohem, vedle kadeřnictví. Velká světelná reklama s naším logem na budově je vidět z hlavní třídyJsme dostupni jak z ulice Koněvova, tak z ulice Na Chmelnici, kde je možné parkování. Příchod z ulice Koněvova  je bezbariérový, vhodný pro vozíky i kočárky .

Tramvaj – č. 1, 9, 11 – zastávka „Chmelnice“ a jen kousek k nám.

Auto – GPS k nám: N 50°05,511´, E 14°29,255´. Parkování v ulici V Zahrádkách nebo Na Chmelnici a na ulici Koněvova je placené parkování.

Metro – metro B – stanice „Palmovka“nebo metro A – stanice“ Želivského“, pak tramvaj směr „Spojovací“, zastávka „Chmelnice“.

Autobus – na „Spojovací“, pak tramvají k nám, zastávka „Chmelnice“.

Jsme rádi, že chápete, že nelze diagnostikovat ani léčit nemocná zvířata po telefonu nebo mailem (navíc je to zakázané)  nebo podle fotky a oceňujeme, že to po nás nepožadujete. Pokud má Váš  miláček problém, raději vyhledejte veterinární ošetření, nepokoušejte se „vygooglovat“ si diagnózu a způsob léčby sami na webu. Zdraví a život Vašeho zvířátka za to jistě stojí.